W najbliższym czasie będziemy wdrażać nowy sklep internetowy. Prosimy o wyrozumiałość w razie niedostępności usług.

Odzież kolarska na zamówienie to podstawowa linia produkcyjna Forza Sport. Dzięki zaawansowanej technologii i bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie stworzyć unikatowe stroje kolarskie dla drużyn. U nas nie usłyszysz „nie da się”, czy „to niewykonalne”. Podejmiemy się realizacji nawet jednej sztuki koszulki kolarskiej z indywidualną grafiką. W naszej bazie przechowujemy wszystkie realizowane projekty indywidualne. Dlatego nawet po wielu latach możemy wyprodukować kolejne sztuki indywidualnie zamawianej odzieży kolarskiej. Nasza firma daje możliwość wykonania spersonalizowanej odzieży kolarskiej na wszystkich dostępnych modelach z działu odzieży kolarskiej (koszulki kolarskie, spodenki kolarskie, spodnie, bluzy, kurtki, ocieplacze).

W kilku prostych krokach stworzysz z nami koszulki i spodenki kolarskie dla drużyn, jak również pojedyncze stroje kolarskie na indywidualne zamówienie.

Jak zamówić personalizowane koszulki kolarskie?

  1. Skontaktuj się z naszym grafikiem przez adres mailowy (podany poniżej) bądź telefonicznie. Podaj wszystkie potrzebne szczegóły abyśmy mogli stworzyć Twój strój kolarski na zamówienie – wybrany model koszulki kolarskiej, kolorystyka, grafika, logotypy (najlepiej zapisane w grafice wektorowej), rozmieszczenie wzorów na koszulce, itp. Im więcej szczegółów podasz, tym łatwiej będzie nam stworzyć projekt koszulki kolarskiej czy spodenek z indywidualną grafiką. Możesz nas wspomóc rysunkami, zdjęciami, itp.
  2. Możesz przygotować projekt samodzielnie w programie graficznym. Udostępnimy Ci odpowiednie szablony do przygotowania grafiki stroju kolarskiego.
  3. Jeżeli projekt koszulki kolarskiej dla drużyn, czy pojedynczej koszulki jest zgodny z oczekiwaniami to aby przejść do realizacji konieczna jest akceptacja projektu, bądź zasygnalizowanie zmian i następnie zatwierdzenie projektu.
  4. Kolejnym krokiem jest wybór rozmiaru oraz ustalenie szczegółów zamówienia (ilości, termin realizacji, odblaski, zamki, dodatkowe kieszenie, itp.).
  5. Realizację zamówienia zaczynamy po finalnej akceptacji wzoru koszulki dla teamu oraz przedpłaceniu zamówienia. Po tym kroku nie ma możliwości nanoszenia kolejnych poprawek projektu.
  6. Twoja koszulka kolarska na zamówienie jest już gotowa i oczekuje na wysyłkę.

Indywidualne projekty graficzne – nie tylko odzież kolarska

Indywidualne projekty graficzne wykonujemy nie tylko na odzieży kolarskiej. Nadruki można także nałożyć na inne produkty naszej marki – np. stroje siatkarskie, plastrony startowe, bluzy motocross, bluzy paintball, bluzy downhill i wiele innych. W każdym przypadku proces zamówienia personalizowanej odzieży wygląda tak samo, jak zostało to zaprezentowane na przykładzie strojów kolarskich. Zawsze stosujemy najnowocześniejsze metody nanoszenia nadruku na tkaniny. Dzięki temu projekty graficzne widoczne na ubraniach ForzaSport prezentują się naprawdę atrakcyjnie i utrzymują się bez szwanku przez długi czas.

Masz pytania dotyczące indywidualnych projektów graficznych? Skontaktuj się z nami! biuro@forzasport.pl

Zobacz realizacje odzieży teamowej: