Cechy produktu:

  • bluzy hokejowe wykonane z tkaniny odpornej na zniszczenia,
  • wygodny krój nie krępuje ruchów w trakcie gry,
  • możliwość personalizacji,
  • możliwość wstawienia specjalnej taśmy do mocowania nazwisk na plecach.

Szukasz profesjonalnych bluz hokejowych dla swojej drużyny? U nas zamówisz wysokiej jakości stroje, które Twój team z dumą będzie prezentował na tafli lodowiska. Bluzy hokejowe Wykonane z mocnej tkaniny odpornej na zniszczenia. Wygodny krój nie krępuje ruchów i zapewnia większy komfort w czasie gry.

 

Bluzy hokejowe z możliwością personalizacji

Cała powierzchnia bluzy nadaje się do zadruku. Oferujemy możliwość wykonania indywidualnych projektów graficznych (więcej informacji tutaj). Wykorzystujemy w tym celu technikę sublimacji. Dzięki temu wykonane nadruki są trwałe, nie odklejają się, a same bluzy mogą służyć hokeistoim przez kilka sezonów! Istnieje także opcja wstawienia do bluz specjalnej taśmy na zamocowanie nazwisk poszczególnych zawodników! U nas zamówisz bluzy hokejowe, które sprostają wymaganiom każdego gracza! Poczuj się jak profesjonalny zawodnik NHL i zamów bluzy hokejowe dla swojego teamu już dziś!

 

Bluzy hokejowe, które doceniły już drużyny w całej Polsce

Tworzymy bluzy hokejowe dla drużyn w całym kraju. Ubieramy teamy amatorskie i profesjonalne. Przy realizacji zamówienia zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby klientów. Projektujemy stroje, które zawodnicy mają później z dumą prezentować na lodowisku. Działamy wedle najnowszych i najwyższych standardów jakości. Dokładamy wszelkich starań, by bluzy służyły hokeistom możliwie długo, a gra w nich była czystą przyjemnością. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Zamów bluzy hokejowe, o jakich marzysz Ty i Twoja drużyna!